Prodejna Rožnov pod Radhoštěm

Více fotografií v galerii (6)

Adresa

Dolní Paseky 227

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Česká republika

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 9:00 – 17:30

Sobota 9:00 – 13:00

Státní svátky 9:00 – 13:00

Kontakt

Výroba, prodejna a galerie svíček Unipar

Prodejna a výroba je umístěna na klidném místě v Rožnově pod Radhoštěm. Můžete zde zakoupit exkluzivní sérii svíček, které jsou úzce vázané s tradicí českého skla a křišťálu, tyto výrobky jsou převážně dodávané do Dubaje. Vybírat můžete i z aktuálních trendových kolekcí a odnést si tak vzpomínku na příjemně strávené chvíle v Rožnově pod Radhoštěm.

Dále máte možnost nahlédnout do galerie limitovaných edicí svíček vyráběných pro světoznámé zákazníky. Můžete zde vidět speciální série svíček, které se dodávají do luxusních hotelů v Dubaji, v Evropě, Americe i jinde na světě. Součást prodejny je i výroba, do které máte možnost nahlédnout včetně podrobného výkladu.

Od první adventní neděle se můžete k nám také přijet inspirovat vánoční výzdobou, která je vytvářena podle aktuálních módních trendů nadcházejících dvou let. Okouzlí Vás pohled na adventní věnec gigantických rozměrů, který je nedílnou součástí venkovní výzdoby.

Mapa

Instagram unipar.photos

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací