O výrobě

Svíčky jsou vyráběny individuální technologií Unipar, která spočívá v tom, že se jako základní surovina používá výhradně čistý uhlovodík, který neobsahuje síru a oleje. Svíčky u nás nejsou odlévány, ale jsou vyráběny lisováním za studena, kdy se hmota svíčky při hoření mění pouze ve vodní páru a oxid uhličitý. Technologie Unipar zabezpečuje i to, aby se knot ve svíčce při hoření neutápěl a svíčka tak hoří vysokým, čistým a jasným plamenem bez stékání.

Barvení svíček je vždy prováděno na povrchu svíčky barvícími pigmenty. Vonná složka je aplikována do povrchové vrstvy svíčky a uvolňuje se pak přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti. Svíčky Unipar s vysokým podílem ručního dekorování vytváří prémiovou kvalitu a originalitu výrobku. Zaměřujeme se na detailní a pečlivé zpracování jednotlivých typů výrobků s ohledem na jejich použití. Výrobní program sleduje módní trendy, které jsou v souladu se světovým designem.

Přehrát video o výrobě

Používané technologie

Hydrokarbonová směs

Zajišťuje čisté hoření

Více informací

Kapilární knot

Zabraňuje utápění knotu a zajišťuje čistý, vysoký a jasný plamen

Více informací

Pigment na bázi kovu

Barva se při hoření nepřepaluje

Více informací

Čistá parfemace

Zabraňuje podráždění sliznice

Více informací

Nano pigmenty

Nesmazatelný tisk

Více informací

3D vtlačování

Bez použití klasického odlévání

Více informací

Videa z výroby

Instagram unipar.photos

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací